Skup aut Warszawa

Oferujemy kupno Państwa samochodu - bez względu na markę i stan

Jaki jest obecnie w Polsce najbardziej popularny sposób na sprzedaż używanego samochodu? Wystawienie go w jednym z kilku internetowych serwisów aukcyjnych. I właśnie tak robi zdecydowana większość sprzedających. Sęk w tym, że wbrew pozorom to rozwiązanie ma sporo minusów. Dlatego tym bardziej warto rozejrzeć się za innym, lepszym sposobem na sprzedaż swojego pojazdu. Jakim? Przedstawiamy Państwu nasz skup aut - siedziba: Warszawa, ul. Bracławska 6, którego możliwości porównamy właśnie z tym, co oferują internetowe serwisy ogłoszeniowe.

Oszczędzamy czas naszych klientów

Po pierwsze, czas. Zapewne Państwa zaskoczymy, ale już w tym aspekcie skup aut jest górą. Wydawałoby się co prawda, że stworzenie odpowiedniego ogłoszenia w internetowym serwisie aukcyjnym zajmuje zaledwie krótką chwilę, ale... czy aby na pewno? Aby dobrze zareklamować swój samochód, należy nie tylko dokładnie go opisać, ale także przedstawić historię wykonanych w nim napraw. Co więcej, potrzebne są wysokiej jakości zdjęcia pojazdu, który przed ich wykonaniem warto dokładnie umyć. W efekcie przygotowanie dobrego ogłoszenia w internetowym serwisie aukcyjnym zabiera naprawdę sporo czasu.

Jak natomiast sprawy mają się w przypadku naszej firmy? Wystarczy jeden telefon do nas, a otrzymacie od nas Państwo konkrety. Poprosimy Państwa o opis samochodu, w razie potrzeby zadamy kilka dodatkowych pytań i określimy nasze stanowisko. Jeśli wspólnie dojdziemy do porozumienia, od razu również umówimy się na spotkanie.

Mamy dla Państwa same konkrety

Po drugie, konkrety. Tutaj także nasz skup aut wyprzedza internetowe serwisy aukcyjne bardzo wyraźnie. Przypomnijcie sobie Państwo bowiem, co dzieje się po wystawieniu samochodu w takim serwisie - zaczynacie być zasypywani wiadomościami mailowymi i telefonami, z których jednak w zdecydowanej większości absolutnie nic nie wynika. Ktoś zaproponuje Państwu 50 procent wartości samochodu, ktoś inny będzie namawiał Was na wymianę na inny pojazd, a jeszcze ktoś inny - owszem - obieca, że nazajutrz przyjedzie obejrzeć samochód, ale w rzeczywistości nigdy się już nie odezwie. Innymi słowy na takie rozmowy poświęcicie Państwo mnóstwo czasu, a bardzo prawdopodobne, że okaże się on czasem zmarnowanym. Czy warto? W przypadku naszego skupu samochodów sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim już podczas rozmowy telefonicznej dowiadujecie się Państwo od nas, w jakim przedziale finansowym znajduje się naszym zdaniem Wasz pojazd. W trakcie oględzin proponujemy natomiast konkretną sumę, oczywiście mieszczącą się we wskazanym wcześniej przedziale. Wszystko zatem jest jasne i przejrzyste.

Interesują nas wszystkie marki samochodów

Po trzecie, popyt na różne marki samochodów. Po raz trzeci górą jest nasz skup. Wyobraźcie sobie bowiem Państwo, że wystawiacie na sprzedać w Internecie samochód, którego w Polsce spotyka się dosyć rzadko. Odzew będzie prawdopodobnie bardzo niewielki, o ile w ogóle jakiś będzie. Co gorsza, taki bezruch może trwać naprawdę długo. Co to oznacza? Dwie możliwości: mocno zejdziecie Państwo z oczekiwanej przez Was ceny i wtedy kupiec w końcu się znajdzie albo nie sprzedacie Państwo auta wcale. My natomiast jesteśmy zainteresowani absolutnie każdą marką samochodów. Zarówno Oplem, Volkswagenem czy Skodą, których w naszym kraju jest tak wiele, jak i naprawdę mało popularnymi samochodami.

Nie odstrasza nas stan techniczny samochodu

I wreszcie po czwarte, stan techniczny samochodów. Przy sprzedaży samochodu wykorzystując Internet ten właśnie element może okazać się barierą nie do przeskoczenia. Powiedzmy sobie bowiem szczerze - wielu kupujących w cenie samochodu używanego chciałoby otrzymać taki będący niemal jak nowy. My z kolei doskonale rozumiemy, że to niemożliwe. Używane auto nie może być przecież jak nowe. Jesteśmy więc zainteresowani samochodami będącymi w dowolnym stanie technicznym. Także tymi, które są niesprawne. Ich transport zapewnimy we własnym zakresie. Państwo nie musicie się już o to martwić.

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów

O atutach naszej firmy przekonało się już wielu klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Pozytywnie zaskoczone są zwłaszcza te osoby, które do tej pory korzystały właśnie z serwisów ogłoszeniowych. Dzięki nam zobaczyły bowiem, że proces sprzedaży używanego samochodu może być zdecydowanie łatwiejszy i bardziej korzystny. Cieszymy się z zaufania klientów, ale w żadnym wypadku nie zamierzamy osiadać na laurach. Wręcz przeciwnie. Staramy się być coraz lepsi, zdobywać i umiejętnie wykorzystywać doświadczenie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że przypadną one Państwu do gustu.

Skup samochodów Warszawa - skupowane marki aut